Členové

Hlídací pes

pondělí, 17. května 2021

Hlídací pes

Žurnalistika ve veřejném zájmu je prvním projektem Ústavu nezávislé žurnalistiky. Jde o webovou publikační platformu Ústavu, na které jsou umísťovány výsledky práce našich i spolupracujících redaktorů.

INFO.CZ

úterý, 13. července 2021

INFO.CZ

Názorový web, který byl založený v roce 2016. Šéfredaktorem je Michal Půr a doplňuje jej řada novinářů či publicistů, jakými jsou například Martin Kovář, Martin Schmarcz, Jan Palička či Vratislav Dostál.

NextPage media

středa, 8. února 2023

NextPage media

Společnost NextPage media, s. r. o., vznikla v roce 2010 jako dceřiná společnost Partners Financial Services společně s akvizicí webu Peníze.cz. Dnes se NextPage media řadí mezi nejrychleji rostoucí mediální domy na...

Investigace

pondělí, 20. března 2023

Investigace

Investigace je web, který přináší původní investigativní kauzy o přeshraničním organizovaném zločinu a jeho dopadech na Českou a Slovenskou republiku. Web provozuje České centrum pro investigativní žurnalistiku,...

Inregion

pondělí, 20. března 2023

Inregion

Internetový deník Inregion.cz přináší aktuální zpravodajství z České Republiky.

abcMedia

pondělí, 20. března 2023

abcMedia

V roce 2015 vznikla v Praze malá garážová firma s velkou vizí. Nápadů a práce přibývalo, a tak se dnes můžeme zařadit mezi přední hráče na českém trhu se strategicky cíleným dosahem.

Deník Referendum

pátek, 6. srpna 2021

Deník Referendum

„Bez oligarchů. Bez paywallu. Jen vaše dary a naše práce“

EURACTIV.cz

čtvrtek, 23. června 2022

EURACTIV.cz

Jsme specializované online médium určené profesionálům a lidem se zájmem o evropskou politiku. Naším posláním je podpora věcné a konstruktivní veřejné debaty o Evropské unii a jejích politikách.

Ekonews

středa, 19. ledna 2022

Ekonews

Ekonews je web zaměřený na byznys a udržitelnost. Ekonews jsou aktuální zprávy, reportáže, rozhovory, analýzy, podcasty, spolupracujeme s řadou externích expertů.

Krajské listy

pondělí, 17. května 2021

Krajské listy

Nezávislý deník, vycházející jen na webu. Má široké zaměření, od politiky přes kulturu, cestování až po (občasnou) společnost. Soustřeďuje se i na regionální články a rozhovory. Vzhledem k tomu, že nemá ´v zádech´...