_DSC2045

AOV – za 14 dnů 7 nových členů. V asociaci už jsou i echo24.cz či forum24.cz

PRAHA 18. 5. – Stačilo čtrnáct dní oficiální existence a už se AOV výrazně rozšiřuje. Přijala sedm nových členů. Jsou jimi echo24.cz, forum 24.cz, e-deniky.cz, krajskelisty.cz, budlive.cz, casopisbarbar.cz a ceskestavby.cz a české reality.cz. Dosah členů AOV teď podle Netmonitoru přesahuje 6 milionů reálných uživatelů.

„Ukazuje se, že naše idea vzbuzuje zájem mezi dalšími významnými hráči na mediálním trhu. Nabíráme na síle, a pokračujeme tak v nastoleném plánu výrazně rozšiřovat svou členskou základnu. Z toho mám radost,“ říká Libor Matoušek, předseda AOV a zakladatel regionální sítě médií Drbna.cz. 

Novými členy jsou především zpravodajské weby. Vstupem serverů Echo24 a Forum24 reprezentuje teď asociace 3 z top 15 zpravodajských serverů českého internetu. Kromě nich se však k asociaci přidal například také společensko-kulturní časopis Barbar, jihočeský projekt novináře a publicisty Jana Štiftera. Ve stejném regionu působí taky další nový člen, tištěný magazín šéfredaktora Jana Cempírka BUDlive, jehož součástí je programová část BudějckéAkce.cz. Řady AOV rozšířily rovněž oborové servery ze skupiny ČESKÝ INTERNET, navázané na úspěšné aktivity Iva Stejskala, ceskestavby.cz a ceskereality.cz. 

„Abychom povzbudili k členství i další vydavatele, kteří to zvažují, spustili jsme také webovou stránku AOV,“ doplňuje novinky tohoto týdne Libor Matoušek. Stránku AOV lze nalézt zde. Jedná se o moderní minimalistický a přehledný web se všemi klíčovými informacemi. AOV má též svůj Twitter.

Seznam členů nově přistupujících k AOV:

Více informací: 

Libor Matoušek – predseda@asociacevydavatelu.cz
Ondřej Neumann – mistopredseda@asociacevydavatelu.cz 
Lucie Sýkorová – mistopredsedkyne@asociacevydavatelu.cz